СБУ: кримінальна справа СК Росії проти сил АТО – «юридично нікчемна»

Служба безпеки України відкидає можливість правових наслідків кримінальної справи, порушеної Слідчим комітетом Росії проти сил антитерористичної операції, які діють на сході України. Про це йдеться в заяві штабу Антитерористичного центру, розміщеного на сайті СБУ.

«Заявляємо, що повідомлення Слідчого комітету РФ є юридично нікчемним та не матиме жодних правових наслідків щодо учасників антитерористичної операції», – йдеться в заяві.

Відтак наголошено, що «працівники правоохоронних органів і військовослужбовці, які беруть участь у проведенні АТО на території Донецької та Луганської областей, діють в межах наданих повноважень відповідно до положень національного законодавства України та згідно з нормами міжнародного права».

Тож твердження Слідчого комітету РФ не відповідають дійсності, вважають в СБУ, і спрямовані на дезінформацію громадськості, дискредитацію української влади та деморалізацію сил АТО.

Нагадаємо, 30 травня цього року Слідчий комітет Російської Федерації оприлюднив інформацію про порушення кримінальної справи за фактом застосування українськими військовими заборонених засобів та методів ведення війни на території так званих Донецької та Луганської народних республік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук