СБУ посилила роботу на кордоні через політичну кризу в Молдові

Українська спецслужба вважає за доцільне перешкодити потраплянню в Молдову радикально налаштованих росіян

Політична криза в Молдові триває з суботи, 8 червня

Служба безпеки України оперативно відслідковує внутрішньо-політичну ситуацію, яка склалася в Молдові, сказано в її повідомленні, опублікованому вранці понеділка, 10 червня.

«З метою недопущення загострення ситуації в Кишиневі, пов`язаної з іноземним втручанням у внутрішні процеси, наразі посилено контррозвідувальний режим на в’їзді до Молдови через територію України щодо радикально налаштованих громадян Російської Федерації», – повідомила СБУ.

Там також додали, що у межах партнерських відносин СБУ постійно обмінюється інформацією із молдовськими колегами для збереження спокою та стабільності в регіоні.

Нагадаємо, політична криза в Молдові спалахнула минулого тижня після того, як проросійська партія президента Ігоря Додона об’єдналася з проєвропейською силою і створила новий уряд. Протилежні за поглядами сили об'єдналися проти Демократичної партії та її лідера-олігарха. Коаліція проголосувала за «звільнення захопленої олігархами держави» і планує розслідувати «відмивання» коштів.

Тим часом, Демократична партія під орудою молдавського мільярдера Влада Плахотнюка оголосила про захоплення влади та встановила сцену. У Кишиневі їхні прихильники блокують держустанови. Для протестів до столиці країни привезли бюджетників.

Тим часом Конституційний суд Молдови відсторонив президента Ігоря Додона з посади..

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук