Сенат США підтримав Україну і схвалив санкції проти Росії

СвітВіра Карпінська, 27 березня 201417806
Сенат США

Сенатори американського конгресу більшістю голосів проголосували за законопроект про підтримку України у прив’язці з санкціями щодо Росії.

«За» проголосували 98 сенаторів, «проти» - 2, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Крім того, Сенат проголосував за надання Сполученими Штатами Україні гарантій за кредитами на суму $1 млрд.

Сенатори також схвалили виділення Україні фінансової допомоги в обсязі $50 млн на «різні потреби, такі як вдосконалення демократичного управління, прозорості, підзвітності, забезпечення верховенства закону, боротьби з корупцією, а також на проведення вільних і справедливих виборів і зміцнення демократичних інститутів і організацій громадянського суспільства в Україні».

Ще $100 млн в контексті надання допомоги Україні виділяється президентові США для «розширення співробітництва в галузі безпеки з Євросоюзом і країнами центральної та східної Європи».

Документ також передбачає введення санкцій проти російських громадян, які, на думку американських сенаторів, «пов'язані з порушенням прав людини в Україні або діями, що підривають суверенітет і територіальну цілісність України». Крім того, до санаційного списку увійдуть особи, замішані в корупції в Україні.

Санкції передбачають арешт активів цих осіб, видворення тих, осіб, які перебувають на території США, а також відмову у видачі в'їзних віз.

У Сенаті зазначили, що цей законопроект «є відповіддю на російське вторгнення в Україну».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук