Синод Елладської православної церкви оприлюднив своє рішення щодо визнання ПЦУ

Синод постановив, що подальші дії з визнання ПЦУ має здійснювати її предстоятель

Синод Елладської (Грецької) Православної церкви дозволив своєму предстоятелеві архієпископу Ієроніму здійснювати подальші дії з визнання Православної церкви України, повідомляє Cerkvarium з посиланням на сайт Елладської церкви.

У рішенні Синоду сказано, що він визнає канонічним право Вселенського патріарха на дарування автокефалії, а також надає привілей предстоятелю Елладської церкви надалі займатися питанням визнання Православної церкви України.

Елладська православна церква має стати першою після Вселенського патріархату, яка визнає автокефальну Православну церкву України та вступить з нею у євхаристійне спілкування. Визнання ПЦУ Елладською церквою як першою помісною церквою є надзвичайно важливим сигналом, адже з моменту отримання томосу навіть лояльні Константинополю церкви відтягували визнання й ніхто не хотів бути першим, йшлося раніше в матеріалі BBC від 15 липня.

ПЦУ отримала Томос про автокефалію 6 січня 2019 року. Вона була утворена на Об’єднавчому соборі українських православних церков.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук