Сепаратисти офіційно визнали проект «Новоросія» нежиттєздатним

Сепаратисти офіційно визнали проект «Новоросія» нежиттєздатним

Прибічники терористичних угрупувань «ЛНР» і «ДНР» офіційно оголосили про заморожування проекту «Новоросія» – сценарію, який передбачав об'єднання під цим брендом кількох регіонів, що прагнуть до незалежності від України, – і закриття відповідних політтехнологічних структур.

«Розвиток «Новоросії» далі закритий на невизначений час, оскільки в сусідніх з Донецькою і Луганською областях України вдалося придушити проросійські настрої», – сказав представник терористичної «ДНР» Олександр Кофман, якого цитує Газета.ru.

За словами джерела видання, після вересневих мінських угод «Новоросія» як символ перестала бути потрібною в очах влади. З'явилося зворотнє завдання – інтегрувати «ДНР» і «ЛНР» до складу України, а не збільшувати територію, підконтрольну сепаратистам. «Відповідно, Царьов і все, що з ним пов'язане, виявилося незатребуваним», - сказав співрозмовник видання.

Ватажок так званого «парламенту Новоросії» Олег Царьов заявив, що «діяльність структур «Новоросії» заморожена, оскільки вона не вписується в план мирного врегулювання, підписаний у присутності країн «нормандської четвірки».

До слова, як свідчать результати опитування російського «Левада-центру», у росіян розуміння того, що таке «Новоросія», немає. Росіяни вважають, що «Новоросія» - це «регіон, що історично склався на півдні Росії» (46 відсотків), «історичний термін, який сьогодні нічого не означає» (25 відсотків) і «міф, вигаданий нині в Москві» (8 відсотків).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук