Серед першокурсників Національної академії сухопутних військ – 200 учасників АТО

У Львові понад півтисячі першокурсників склали військову присягу

СуспільствоСофія Трощук, 28 серпня 2017, 18:54 907 0

У їхніх руках – майбутнє України. Понад півтисячі першокурсників Національної академії сухопутних військ склали військову присягу на вірність українському народу. Загалом на навчання до Академії вступили понад тисяча юнаків та дівчат. Серед них майже дві сотні учасників АТО, шестеро з яких відзначені державними нагородами. Майже третина першокурсників – випускники військових ліцеїв України і лише 5% – дівчата.

«Я обрав для себе військовий шлях, адже хочу зробити все, що в моїх силах, щоб моя країна була вільна, а ворога було знищено», – розповів курсант-першокурсник Назар.

«Відтепер і про вас сказано: ви – наші воїни, ви – наші захисники, ви – еліта українського суспільства», – наголосив Павло Ткачук, начальник Академії сухопутних військ

Привітати першокурсників приїхали військові з Америки, Канади, Великобританії, Польщі та Литовської Республіки.

Чарльз Буз, американський офіцер і начальник штабу об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи України, розпочав свою промову словами: «Сподіваюся, ви [першокурсники – ред.] розумієте, що саме сьогодні, вступаючи до лав української армії, ви переймаєте на себе відповідальність відстоювати, підтримувати і захищати важко здобуту незалежність країни для майбутніх поколінь».

За час навчання в академії курсанти проходять вишкіл характеру, формують свій професійний, загальнокультурний та патріотичний світогляд.

На звершення заходу особовий склад Академії прокрокував перед гостями та першокурсниками урочистим маршем. Саме так вони представляли академію на Марші Незалежності у Києві.

Навчатимуться першокурсники на чотирьох факультетах за десятьма спеціальностями. Із них готуватимуть офіцерів для механізованих та танкових військ, командирів артилерійських і ракетних підрозділів, фахівців розвідки, вихователів, культорологів, диригентів та офіцерів для інженерних військ Збройних сил України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук