Серед українських політиків Кузьма поважає хіба Ющенка та Хорошковського

13 березня 20082600

"Мені усі політики по цимбалах. Ніколи не мав власних політичних уподобань, оскільки у нас відбувається велика ротація політиків між партіями, вони гасають між ними як воші, перескакуючи з голови на голову. Тому коли я їздив виступати під час виборів, тільки підтримував корпоративні інтереси тієї структури, у якій працював", - про це сьогодні, 13 березня, під час прес-конференції у Львові заявив фронтмен гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко.

Кузьма також додав, що одними з не багатьох політиків, яких він поважає, є Валерій Хорошковський та Віктор Ющенко. Зокрема, на думку лідера "Скрябіна", останній наділений надзвичайною добротою і харизмою.

"Ми знайомі особисто, я кілька разів був у нього вдома, - розповів Кузьма. - Але він надто м’який, і ця "свора" навколо нічого не дає йому зробити. Якби я міг, то розбився б, щоб підтримати те, що пропонує Ющенко".

Кузьма також запевнив, що сам в жодному разі не має наміру йти в політику попри те, що це йому пропонували уже кілька разів різні політичні сили. Мотивував це тим, що не хоче боятися все життя, як більшість політиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук