Сергій Зюбаненко пообіцяв кадрові чистки у міліції Львівщини

Головні Новини за 24 лютогоІрина Папірник, 24 лютого 2015, 18:02 1164 0

Про своє нове призначення Сергій Зюбаненко, нинішній заступник начальника ГУ УМВС України у Львівській області, знав давно. Він зізнався, що рапорт написав ще півтора місяця тому і нова посада для нього не стала новиною.

Втім, каже, до останнього відмовлявся від крісла в головному управлінні. Попередником Сергія Зюбаненка був Андрій Карпінець, який у жовтні пішов на пенсію.

Водночас Сергій Зюбаненко обіцяє на новому місці про Львів не забувати. І вже озвучив, що є першочерговим у його планах.

«Я вже встиг з’їздити до Києва, поїздка була дуже продуктивною. Я сподіваюся, що вже дуже скоро з місця зрушить довгобуд і Львів матиме нове приміщення для міської міліції. Також я отримав інформацію про ремонт райвідділків, які спалили рік тому», – зазначив він.

До нового кабінету полковник Зюбаненко ще не встиг переїхати. Зараз тільки ознайомлюється з новими обов’язками. А ще новий заступник головного міліціонера області пообіцяв вже за кілька днів безліч «сюпризів».

«Будуть певні ноу-хау, які я запропоную, це будуть заохочувавання керівників, я не буду наперед забігати, бо це ще поки на рівні ідей. Я знаю, як виявлятимуть негідників, не просто громадськість чи прокуратура, а саме колеги, які працюють поруч і бачать усі ці речі. Саме так спробуємо викорінити тих людей, які паплюжать честь мундира».

Окрім того, Сергій Зюбаненко пообіцяв, що найближчим часом відбудуться кадрові звільнення. Втім, ані прізвищ, ані посад полковник не назвав, лише завпенив, що настав час змінювати обличчя міліції.

Також, за словами правоохоронця, він спробує домовитися з міністерством про втілення кількох пілотних проектів на базі Львова. І обіцяє, що вже до літа в місті спробують втілити експеримент з «новим ДАІ».

Нагадаємо, начальника Львівського міського управління міліції Сергія Зюбаненка призначили заступником начальника Головного управління МВС України у Львівській області, яке очолює Дмитро Загарія. Керівником міського управління міліції стане Павло Гарасим.

Додамо, що Сергій Зюбаненко тимчасово виконуватиме обов’язки керівника обласної міліції Львова, доки начальник Дмитро Загарія лікується від поранення, яке отримав на сході.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук