Шахтарі з Новоградівки оздоровлюються у санаторії

Реабілітовуються

Головні новини за 05 червняНовини Львова, 5 червня 2014, 19:29 0

Шахтарі, яких викрали та катували у Донецьку, поправляють здоров'я у Трускавці. Олександр Вовк та Олександр Гуров покинули Донбас на початку травня. Чоловіків викрали прихильники Донецької народної республіки. Близько доби били та вимагали аби ті підтвердили, що співпрацюють із "Правим сектором". Не надали вдома чоловікам і належної медичної допомоги. Тож вони були змушені залишити домівку.

У Трускавці шахтарі з Новоградівки вже другий день. Ходять на обстеження та лікувальні процедури. синці і набряки посходили, однак, після катувань ще довго одужуватимуть.

Україна ж цих чоловіків вперше побачила такими. На початку травня посеред білого дня на них та ще на чотирьох товаришів напав з десяток чоловіків: Троє чеченців, решта в формі спецпідрозділу "Грифон". Близько доби чоловіків катували в Донецькій ОДА.

Згодом Лариса ще дізналась — у чоловіка поламані ребра, порвані зв'язки. У Олександра Гурова забрали спортивний костюм, кросівки, гроші та золото. Намагались і лампочкою вивести татуювання із написом "Слава Україні".

Олександр Вовк також позбувся 60-ти гривень та пенсійного посвідчення. телефон встиг закопати в землю. Пригадує, кілька годин його били по голові ногами. поруч він чув крики інших людей. яких катували. За чутками, в підвалах ОДА таких близько 80-ти людей.

Якби не здоров'я, захищали б зараз український Донецьк. Що робитимуть, коли лікування закінчиться — не знають. Сподіваються, повернуться скоро і вже на спокійну землю. Але певні, людям на Донбасі ще довго потрібно пояснювати те, що відбувається насправді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук