Шеф міліції Львова порадив не давати грошей жебракам

У відповідь на депутатське звернення ударівця Анатолія Крачковського, в якому він просив прибрати з громадських місць міста жебраків та представників ромської національності, у міліції Львова розповіли, як боротимуться з цією проблемою.

Про жебрацтво на вулицях міста, його профілактику та способи впливу, які можуть використовувати щодо жебраків працівники міліції, розповів начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко, повідомили на сайті відомства.

«У Львові дійсно є проблема з жебраками, зокрема з особами ромської національності, котрі займаються жебрацтвом, переважно у центральній частині міста. Весь особовий склад Львівського міського управління міліції орієнтований на те, щоб робити зауваження і проводити роз’яснювальні роботи з цими людьми», – зазначив Зюбаненко.

Також він розповів, що міліція співпрацює з міською радою, де є підрозділ під назвою «Туристична поліція», працівники якого зорієнтовані на те, щоб не допускати проявів жебрацтва, стихійної торгівлі та порушення громадського порядку.

Однак, за словами міліціонера, на сьогодні законодавство обмежує дії міліції. До 2010 року у Львові діяли приймальники-розподільники, де людей, котрі займалися жебрацтвом, затримували на місяць для встановлення особи та потенційної шкоди. Окрім того, були статті Кримінального Кодексу, які передбачали відповідальність за такі дії.

Зюбаненко наголосив на тому, що на сьогодні немає можливості працювати з порушниками, адже їх нема куди поміщати.

«Ми лише проводимо роз’яснювальну, профілактичну роботу. На практиці виглядає так, що працівники міліції звертають на це увагу, але громадяни свідомо за деякий період часу порушують, або знов виходять на вулицю жебракувати, або переходять в інше місце», – підсумував він.

Він закликав громаду реагувати на такі факти, повідомляти працівників міліції, а найкраще - не давати гроші жебракам.

Як повідомляв ZAXID.NET, міська рада взялася за проблему з жебраками у центрі міста і для боротьби з ними залучать міліцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Peter Shinka 11 липня 2014, 15:47

  питання вирішується дуже просто, відловлюється усіх по одному . грузиться в автобус і відвозиться за 20 км від міста і усіх вигружається у полі , хай добираються до дому за свій рахунок. і так кожен день, після того вони самі зникнуть з міста

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук