Ще один канадський холдинг має намір інвестувати у Львівщину

ЕкономікаОксана Панчишин, 1 березня 20169660

Канадський холдинг Fairfax зацікавлений у співпраці з регіональними компаніями в агропромисловому секторі, ІТ-галузі, а також розвитку промислових парків на Львівщині.

За словами представників холдингу Fairfax, як передає прес-служба ЛОДА, у питаннях інвестицій компанія не обмежуються конкретними галузями, їх цікавить будь-який вид бізнесу, який є перспективним для регіону. Зокрема, вони вже ознайомились з діяльністю двох ІТ-фірм у Львові, а також планують оглянути ще кілька підприємств області, зокрема агропромислового сектору.

Майбутнім інвесторам у ЛОДА запропонували кілька перспективних напрямків для діяльності. Серед них – будівництво індустріальних парків, туристична галузь, а також сфера енергетики, зокрема використання природних джерел енергії та розвиток вугільної промисловості.

Зазначимо, що Fаirfax – успішна компанія із 30-річним досвідом на ринку фінансових послуг, яка здійснює страхування майна і відповідальності та інвестиційний менеджмент.

Нагадаємо, за останній рік на Львівщину вдалось залучити кілька великих іноземних інвесторів. Японська компанія Fujikura відкрила завод з виробництва кабельних мереж. Ще один іноземний концерн Nexans вже орендував земельну ділянку для будівництва заводу у Бродах. Окрім того, про наміри інвестувати у Львівщину заявили і в канадській компанії Bombardier.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук