Щоб відновити рейтинг, влада готуватиме популярні закони, - політолог

17 липня 20118140

Партія регіонів і Президент України Віктор Янукович будуть готувати якісь популярні укази чи законопроекти, щоб утримати рейтинг довіри громадян. Таку думку висловив директор Київського інституту політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський.

"Рейтинг Партії регіонів дійсно упав, хоча останні дослідження нічого нового не дали. Схоже на те, що це падіння зупинено, хоча впевненості немає. Я не можу впевнено говорити, що він далі знижуватися не буде. Хоча є таке поняття, як якірний електорат. Це люди, які за різних обставин довіряють своєму обранцю і навряд чи відмовлять йому в підтримці і далі.

Таких людей у Януковича, за словами політолога, близько 20%. М.Погребинський упевнений, що для того, щоб не було подальшого падіння рейтингу, Партії регіонів і Януковичу потрібні якісь кроки, оскільки швидко отримати позитивні результати від реформ навряд чи можливо.

"Можливо, це рішучі кроки по боротьбі з корупцією. Можливо, популярні укази чи законопроекти, наприклад, як проголосовані зміни до податкового закону (зміни до Податкового кодексу – Ред.) або відміна техогляду і доручень тощо. Я думаю, що вони будуть готувати якісь кроки, які можуть утримати цей процес на певному рівні", - переконаний експерт.

Нагадаємо, згідно з останніми опитуваннями компанії GfK Ukraine, то лише 8% громадян вважають, що країна рухається в правильному напрямку, 67% - що в неправильному.

Також 67% населення України не довіряють Президенту Віктору Януковичу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук