Школярі львівських шкіл взяли участь в обласному етапі щорічних військово-спортивних змагань

Головні Новини за 14 жовтняВибори 2014, 14 жовтня 2014, 11:02 0

Школярі  львівських шкіл на день стали справжніми військовими. Адже взяли участь в обласному етапі щорічних військово-спортивних змагань. Старшокласники у формі гри спобували  позмагатися у п"яти номінація:  розвідник, сапер, рятувальник, штурмовик та снайпер. Як правильно опанувати ту чи іншу зброю, школярів навчали учасники організації "Свім".

"Нам неважливо навчити дітей воювати по-справжньому. Це є справа дорослих, це є справа фахівців військових, солдатів і спецслужб. Дітей нам потрібно в першу чергу гартувати фізично, щоб діти були патріотично налаштовані, щоб були спритними, здоровими і мудрими", - зазначив голова всеукраїнської молодіжної організації "Свім" Назар Дума.

Проведення змагань підтримав Богдан  Дубневич . Крім того, він вже неодноразово закупляв  пневматичні гвинтівки та дарував їх школам.

"Ціль моя, щоб відновилися ті заняття військової підготовки в школі.

Буду все робити для того, щоб на державному рівні відкрилося фінансування для шкіл, щоб йшла оця підготовка і якщо серйозно цим зайнятись, то за 4-5 років ми будем мати надзвичайно навчену військової підготовки молодь", - зазначив кандидат в народні депутати Богдан Дубневич.

Учні підтверджують - змагання корисні та пізнавальні.

"Змагання вийшли дуже цікаві і я б сказав, що ми взнали дуже багато нового", - розповів школяр Андрій.

"На мою думку з такою ситуацією в країні такі змаганнядосить актуальні, враховуючи ситуацію на сході", - додав школяр Назар.

Такі навчання Богдан Дубневич збирається  робити що сезону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук