Швейцарія сприятиме розвитку місцевого самоврядування в Україні

11 липня 20134630
Гуідо Бельтрані

Директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані під час вітального слова до учасників форуму міст-партнерів у Львові наголосив, що вони готові продовжувати сприяти розвитку нормативної бази для розвитку місцевого самоврядування на основі найкращих міжнародних і національних практик.

«Мені дуже приємно бути у Львові на такому засіданні. Востаннє я був на такому засіданні в Яремчі і звідти в мене – найкращі спогади. Швейцарія – одна з найбільш децентралізованих країн у світі і у нас прекрасний досвід саме в такому руслі. Проект, який ми відзначаємо сьогодні, звичайно, – це можливість місцевим владам надати більші можливості для розвитку, забезпечення місцевих послуг, муніципальні сайти, щоб врядування було відкрите», – зазначив Бельтрані.

«Часто ми чуємо від мерів і керівників громад, що вони мають суттєві проблеми із забезпеченням якісних послуг громадам через фінансові причини, а також проблеми в урядуванні. Ми надіємось, що наша робота як на  національному, так і на регіональному рівні матиме добрий результат, який буде прийнятий і належно використаний. Ми будемо продовжувати сприяти розвитку особливо нормативної бази на основі найкращих міжнародних і національних практик», – сказав Гуідо Бельтрані.

Нагадаємо, сьогодні у Львові триває щорічне засідання Національного форуму міст-партнерів проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» на тему «Підведення підсумків та погляд у майбутнє: досвід муніципальної програми врядування та сталого розвитку».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук