Швейцарський енерготрейдер отримав ліцензію на постачання газу в Україні

ЕкономікаРоман Ганкевич, 9 листопада 20171810
Швейцарський енерготрейдер отримав ліцензію на постачання газу в Україні
фото AOT Energy
«Нафтогаз України» купує газ у AOT Emergy з червня 2016 року

Українська дочірня компанія міжнародного енерготрейдера з реєстрацією в Швейцарії AOT Energy - «АОТ Енерджі Україна» отримала ліцензію на постачання природного газу. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), передають «Українські новини».

Як зазначається, у червні 2017 року AOT Energy відкрила в Україні своє представництво. Компанія займається глобальною торгівлею сирою нафтою, нафтопродуктами, нафтохімічними продуктами, природним газом і вугіллям. Компанія має 8 торгових офісів, розташованих в Азії, Європі та Північній Америці. У 2016 році оборот компанії склав $11,5 млрд.

АОТ Енерджі Україна заснована 14 липня в Києві. 100% статутного капіталу належить швейцарській AOT Gas Holding AG. Керівником української компанії значиться Олександр Марченко. Основним видом діяльності «АОТ Енерджі Україна» є торгівля природним газом.

Зазначимо, що з червня 2016 року AOT Energy продає газ українським газотрейдерам через свою польську компанію AOT Energy Poland. З березня цього року купувати газ у AOT Energy Poland почав «Нафтогаз України».

Раніше повідомлялося, що дочірня компанія міжнародного енергетичного трейдера MET Holding AG (Швейцарія) - МЕТ Україна (Київ) вперше виставила на електронні біржові торги природний газ, що знаходиться на зберіганні в українських підземних сховищах газу (ПСГ).

Свої представництва в Україні також відкрили міжнародні трейдери Trafigura і DufEnergy, а на початку листопада «Нафтогаз» оголосив про втрату монополії на газовому ринку України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук