Швейцарський суд відновив арешт акцій «Газпрому»

У середу, 4 липня, Вищий суд швейцарського кантону Цуг відновив арешт акцій ПАТ «Газпром».

Як повідомила прес-служба «Нафтогазу», суд заарештував активи Nord Stream AG та Nord Stream 2 AG, які належать «Газпрому».

«Активи лишатимуться під арештом, поки розглядатиметься апеляція НАК «Нафтогаз України» на рішення щодо зняття арешту з цих акцій, яке раніше ухвалив місцевий орган зі стягнення боргів. Акції були звільнені з-під арешту лише на підставі тверджень Nord Stream AG та Nord Stream 2 AG про те, що акції знаходяться поза межами кантону Цуг та відповідно поза юрисдикцією органу зі стягнення боргів, а тому мають бути виключені з переліку арештованих активів», - повідомили у «Нафтогазі».

У прес-службі також зазначили, що заарештовані активи не можуть виводитися з-під юрисдикції відповідного органу зі стягнення боргів до остаточного рішення щодо апеляції Нафтогазу.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, Міністерство юстиції України має намір залучити юридичного радника для визнання та виконання рішення українського суду в іноземних юрисдикціях про сплату російським «Газпромом» 172 млрд грн (близько 6,4 млрд дол.) за порушення законодавства про захист економічної конкуренції за рішенням Антимонопольного комітету України (АМКУ).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук