Швейцарці не захотіли отримувати $2,5 тис. щомісяця просто так

СвітАндрій Стець, 5 червня 20168680
Швейцарці не захотіли отримувати $2,5 тис. щомісяця просто так
фото Reuters
5 червня у Швейцарії проходить референдум з питання про гарантовані щомісячні виплати

Згідно з попередніми результатами референдуму з питання про введення гарантованого доходу у Швейцарії, більшість населення країни відкидає ідею запровадити щомісячний базовий дохід. Про це повідомляє Reuters із посиланням на дані екзит-пол. За даними маркетингової компанії GFS, 78% виборців висловилися проти цього плану.

На референдумі крім питання про базовий мінімальний дохід швейцарцям було запропоновано ще чотири питання: два щодо фіскальних ініціатив, третє про отримання статусу біженця і четверте щодо вирощування в пробірці ембріонів.

За попередніми даними, 66% виборців підтримали ідею прискорити час розгляду прохань на отримання статусу біженця.

Крім того, понад 61% висловився за дозвіл на генетичний аналіз вирощених в пробірці ембріонів на стадії до ЕКО у разі, якщо один з батьків страждає серйозним захворюванням, що передається у спадок.

Нагадаємо, в неділю, 5 червня, у Швейцарії проходить референдум з питання про гарантовані щомісячні виплати.

Прихильники ініціативи заявляють, що щомісячний дохід у розмірі 2500 швейцарських франків (2,563 доларів США) для дорослих і 625 франків на кожну дитину віком до 18 років сприятиме тому, що у людей з'явиться шанс займатися улюбленою справою, а не нудною роботою

Опоненти, включаючи уряд країни, заявляють, що таке нововведення занадто багато коштуватиме і послабить економіку.

Швейцарія - перша країна, що проводить загальнонаціональний референдум щодо безумовного базового доходу, але й інші країни, зокрема Фінляндія, розглядають подібні плани.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук