Сихівська бібліотека для дітей після ремонту змінить формат

Головні новини Львова 13.07Ірина Панчишин, 13 липня 2016, 18:32 626 0

На Сихові у Львові триває реконструкція однієї з найбільших бібліотек міста. У філіалі №4 завершують ремонтувати читальний зал та туалети. На черзі інші кімнати та коридори. Загалом же до кінця року на ремонт чекає ще чотири бібліотеки міста.

Бібліотека №4 на вулиці Антоненка-Давидовича навіть попри ремонт працює для своїх відвідувачів. Щодня її відвідують близько 200 дітей. В абонементному залі читачі беруть додому книги, а коридор тимчасово замінює їм читальний зал. Поруч сам зал. Велику кімнату поділять на кілька куточків. Один кінець буде для наймолодших відвідувачів.

«Середина залу ― це так звана зона для читання, але читання інтерактивного. Це не просто дитина сідає читає книгу, це різноманітні невеличкі заходи, які проводить бібліотека. Мусить бути простір, де дитина бере книгу у читальному залі, і він умовно буде ось тут, бо відкритий простір така позитивна фішка кожної бібліотеки», – каже заступник директора Централізованої бібліотечної системи для дітей Наталія Бібіка.

У другому кінці кімнати з’явиться інформаційна зона. Тут будуть комп’ютери та плазмовий телевізор. З’являться і нові книги. Діти уже чекають на зміну формату.

«Я хочу щоб був куточок, де всі б малювали, розвивали інтелект, бавились. Багато всього цікаво, щоб було. І тоді було би більше дітей», – розповідають відвідувачі Олег та Софія Заплатинські.

До середини вересня відремонтують абонементний зал та коридори. Зараз на ремонті ще туалетні кімнати.

«Це для дітей неповносправних, які будуть мати можливість і з візочком заїхати, один туалет буде звичайний», – додає завідувач філіалу №4 Централізованої бібліотечної системи Оксана Чорномаз.

Такий ремонт коштує 530 тисяч гривень. До кінця року відремонтують ще кілька книгозбірень загалом на 3,5 мільйони гривень.

«42-а бібліотека на вул. Патона. Так само є бібліотека на вул. Личаківській, 189 і бібліотека на вул. Окружній – це дитячі бібліотеки. І з дорослих бібліотек мова йде про уУрбан-бібліотеку на вул. Устияновича», – перелічує в.о. начальника управління культури Михайло Мороз.

«Треба інвестувати і в доведення їх до нормального стану, враховуючи що дуже багато років, десятиліть вони не бачили ремонтів, і враховуючи потребу в новому змісті», – пояснює міський голова Львова Андрій Садовий.

Також міська рада має намір цього року створити ще дві медіатеки: на Сихові та у Рясному-1.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук