Синютка пропонує розформувати міський департамент ТПВ

СуспільствоІрина Ващишин, 30 червня 20178961
Синютка пропонує розформувати міський департамент ТПВ

Департамент поводження з ТПВ у Львівській міськраді, на думку керівника ЛОДА Олега Синютки, варто розформувати. Про це він заявив сьогодні, 30 червня, під час брифінгу.

Потреби у цьому департаменті начебто немає, бо вивезенням сміття тепер у місті займатиметься обласна адміністрація, вважає Олег Синютка.

«Оскільки ці функції будуть передані, то абсолютно логічним завданням буде скоротити підрозділ, який не буде мати навантаження. Ми не плануємо створювати в обласній адміністрації окремий підрозділ, в нас є департамент житлового господарства для того, щоб він вирішував цю проблематику», – додав він.

Як повідомив Синютка, він також запропонував керівнику міського департаменту ТПВ Івану Рудницькому перейти на аналогічну роботу в обласну адміністрацію.

«Я під час вчорашньої зустрічі офіційно звернувся до пана Івана Рудницького. Якщо він буде мати таку можливість, то в мене є така пропозиція, що він, маючи відповідний досвід і будучи абсолютно чесною і порядною людиною, відкликнувся на наше запрошення координувати цю роботу в обласній адміністрації», – зазначив керівник ЛОДА.

Як відомо, повноваження у перевезенні сміття Львівська міськрада на вимогу голови ЛОДА погодилась передати обласній адміністрації. Спочатку йшлося про термін цих повноважень тривалістю у два роки. Згодом з’явились нові умови. Зокрема, перед сесією міськради цього четверга, 29 червня, з’ясувалось, що міські депутати мають проголосувати ухвалу, яку їм підготували в обласній адміністрації і передали перед сесійним засіданням. Там уже йшлося про передачу повноважень на невизначений термін.

Однак, врешті-решт у міськраді винесли на голосування свій варіант ухвали. І вже за цим документом область займатиметься побутовими відходами до 2019 року. Водночас місто, на вимогу ЛОДА, надасть обласній адміністрації 150 млн грн до кінця цього року і 300 млн грн наступного. Ці кошти підуть на рекультивацію обласних полігонів, які прийматимуть зі Львова відходи, а також на оплату за прийняте сміття.

Поміж тим вивозити сміття в обласній адміністрації тепер думають не лише на полігони Львівщини, а й за межі області. Хоча спочатку очільник ЛОДА переконував, що достатньо буде лише домовленостей з містами та селами області. Тепер же ж він повідомив, що вже вів перемовини з кількома керівниками міст за межами Львівщини. Щоправда, поки що безрезультатно.

«Позавчора я мав зустрічі поза межами Львівської області. Але сьогодні я не маю підстав говорити, що в нас уже є досягнуті домовленості». – зазначив О.Синютка.

Зараз вивозом накопичених відходів займаються як область, так частково і місто. Однак, перевантаженими і далі залишаються близько третини сміттєвих майданчиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук