Система е-декларування досі не працює у штатному режимі

Публічний портал єдиного державного реєстру декларацій не працює у штатному режимі

Попри заяви НАЗК, система електронних декларацій, досі не працює в штатному режимі. Про це пише «Європейська правда».

Як повідомляється, станом на 11 ранку публічний портал єдиного державного реєстру декларацій не містить жодної декларації. Хоча там мали б відображатися принаймні ті декларації, які ввели в систему з 15 по 22 серпня, які відповідно до рішення НАЗК залишаються чинними. Нові декларації мусили також автоматично з'являтися на порталі.

Спостерігачі інформують про проблеми з поданням декларацій та поштовим сервісом. Окрім того, портал сприймає не всі сертифікати електронного ключа, а через надто коротку сесію не вистачає часу на заповнення форми.

Листи, які мають надходити від системи на електронні адреси користувачів, переважно потрапляють до спаму або взагалі не надходять. Як з'ясували у форумі щодо використання електронних ключів, поштовий сервер НАЗК, встановлений Держспецзв'язком, використовує проблемний сертифікат

Нагадаємо 15 серпня запрацювала система електронного декларування статків чиновників у тестовому режимі. Однак, за два дні до її запуску Держслужба спецзв'язку та захисту інформації відмовила розробникам в атестаті. У Держслужбі нарікнули на низький рівень захисту програмного забезпечення системи.

Ввечері 31 серпня ввечері Державна служба спецзв'язку нарешті вручила сертифікат, який гарантує безпеку роботи системи. Як заявили в НАЗК, з 1 вересня система електронного декларування працює повноцінно.

Запуск системи електронного декларування є умовою гарантування безвізового режиму України та ЄС. Це також остання умова надання чергової допомоги від МВФ. У Європарламенті питання безвізового режиму Україні вирішуватимуть вже 5-го вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук