Слизький шлях свавілля

Люди ніколи не забувають страх і приниження і будуть мстити

БлогиТарас Загородній , 17 вересня 2015 166
Тарас Загородній
економічний експерт

Інші блоги автора

Зняття недоторканності з Мосійчука - це не "законність", а "видимість законності". Головне, що не було зроблено - не була витримана ПРОЦЕДУРА подобається вона комусь чи ні (не було рішення регламентного комітету і т.д.). Якесь мутне відео з п'яними розмовами. Факт хабара був? Мічені купюри були? Дії за хабар були? Бєспрєдєл "заради справедливості" - це прямий шлях в 17 рік. Тим більше, що в парламенті купа персонажів, у яких руки по лікоть крові. До них ніяких претензій немає.

Всі хто зараз кричать "так йому і треба" перед екранами не розуміють, що до них у квартиру також можна увірватися. Спроба зцементувати так коаліцію закінчиться дуже погано. Люди ніколи не забувають страх і приниження і будуть мстити. Жорстоко мстити. Тим більше такі непрості і з ресурсами. Ви думаєте Саакашвілі даремно з Грузії втік, а його соратників посадили за беззаконня? Це пам'ятка тим, які думають, що прийшли назавжди.

А народу не потрібно сильно радіти. Це слизький шлях свавілля на побутовому рівні. Якщо можна народного депутата по бєспрєдєлу закрити, то чому не можна забрати у когось квартиру, якщо є в руках зброя?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук