Словом 2019 року в Україні стала «діджиталізація»

СуспільствоАндрій Стець, 26 грудня 20191930
«Діджиталізація» означає зміни в усіх сферах суспільного життя, пов’язанні з використанням цифрових технологій

Словник сучасної української мови та сленгу «Мислово» обрав словом року слово «діджиталізація». Як повідомила прес-служба «Мислова», основними критеріями при виборі слова року є його популярність та соціальна значущість.

У «Мислові» зазначили, що «діджиталізація» означає зміни в усіх сферах суспільного життя, пов’язанні з використанням цифрових технологій.

«Слово являє собою спрощену форму більш точного терміну «цифрова трансформація» та є проявом глобальної цифрової революції. Інші світові тренди, такі як зміна клімату чи проблеми ґендерної ідентичності, не набули суттєвого поширення в українській публічній дискусії. Термін з великим відривом очолив список найвідвідуваніших слів словника, а кількість його переглядів зросла на 1,535% у порівнянні з минулим роком», – зазначили у «Мислові».

У словнику додають, що хоча цього року перемогло неполітичне слово, усі інші претенденти відображали політичні події: «Зе», «монобільшість», «турборежим», «розведення», «червоні лінії», «полонені».

Словник «Мислово», створений у 2012 році, є інтерактивним проектом з розвитку сучасної української мови та сленгу, слова та визначення до якого пишуть користувачі. «Мислово» обирає слово року всьоме. Зазначимо, що торік словник сучасної української мови обрав словом року «Томос», у 2017 році – «безвіз», а у 2016-му – «корупція».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук