«Слуга народу» відмовилася від гасла «Зробимо їх разом»

Партія «Слуга народу» піде на місцеві вибори з новим гаслом

Гасло «Зробимо їх разом» привело Зеленського і «Слугу народу» до влади

Президентська партія «Слуга народу» на місцевих виборах вирішила змінити гасло «Зробимо їх разом», із яким у 2019 році Володимир Зеленський не тільки сам став президентом, але й провів свою партію у Верховну раду, повідомив голова її голова, народний депутат Олександр Корнієнко.

«Ні, точно ні (не “зробимо їх разом” – ред.). Є кілька сенсів, які ми будемо використовувати, наприклад, “вирішимо це разом” – тобто збільшення доступу до прийняття рішень, народовладдя», – розповів Корнієнко в інтерв’ю «Українській правді».

Він пояснив, що наразі парламентарі опрацьовують закони з пакету про народовладдя – закон про референдум зараз на другому читанні. Крім того, є пакет про місцеві ініціативи, щоб дати можливість проговорювати людям рішення рад попередньо. Є про відкликання депутата за народною ініціативою.

Також, за словами Корнієнка, «точно буде якесь гасло, пов’язане з конкретними результатами», яких досягла «Слуга народу». Утім, за його словами, наразі форму цих меседжів ще обговорюють.

Як додав Корнієнко, передвиборча кампанія перед місцевими виборами відбуватиметься на двох рівнях – на національному і місцевому. Крім того, у кожному місті буде «своя окрема історія», мовляв, «хтось буде проти чинного мера боротися, хтось буде проти системи, хтось буде за щось, хтось буде новий, хтось старий».

Корнієнко зазначив, що наразі він є керівником кампанії по всій країні, а по Києву – він політичний куратор.

За його словами, штаб «Слуги народу» виглядає як "центральний орган, як міністерство" – тобто міністерство створює політику, а обласні штаби на місцях щось реалізовують.

Як повідомляв ZAXID.NET, Верховна Рада призначила місцеві вибори в Україні на 25 жовтня 2020 року.

Згідно з постановою, місцеві вибори 25 жовтня відбудуться в Україні всюди, окрім окупованого Росією Криму та непідконтрольних українському уряду районів Донецької і Луганської областей.

Крім того, 17 липня Верховна Рада ліквідувала 490 існуючих районів і створила замість них 136 нових.

Таким чином, цьогорічні чергові місцеві вибори пройдуть на новій територіальній основі, вперше буде використана система пропорційного представництва за відкритими виборчими списками, а також застосовані гендерні квоти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук