Служба зайнятості скоротить 12% співробітників до кінця року

СуспільствоОксана Руда, 3 листопада 20159922
Служба зайнятості скоротить 12% співробітників до кінця року

До кінця року з метою підвищення ефективності роботи, оптимізації та економії адміністративно-господарських видатків державна служба зайнятості проведе скорочення чисельності працівників на 1690 осіб. Про це повідомив заступник голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Андрій Вишняк, йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

«Вже незабаром розпочнеться реформа служби зайнятості та створення Національного агентства зайнятості. В основу роботи нової структури буде покладено принцип роботи найуспішніших компаній світу. Наразі проводиться аналіз ефективності роботи служби на всіх рівнях, по всіх регіонах України. Для підвищення продуктивності діяльності і зменшення видатків було прийнято рішення про скорочення чисельності працівників. Це близько 12% від загальної кількості співробітників», – заявив Вишняк.

За його словами, апарат обласних центрів зайнятості буде скорочено на 12%, апарат базових центрів зайнятості – від 4% до 15%. Скорочення також торкнеться і Центрального апарату, де, враховуючи минулорічні скорочення, до кінця поточного буде вивільнено 16% працівників.

Нагадаємо, 16 вересня міністр соціальної політики Павло Розенко звільнив всіх керівників Державної служби зайнятості як центрального апарату, так і обласних підрозділів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук