Слюсарчук порізав руку, щоб привернути до себе увагу, - Дзюдзь

Марта Кривецька, 10 квітня 201210620
Андрій Слюсарчук

"Андрій Слюсарчук порізав лезом руку, щоби привернути до себе увагу", - заявив у коментарі для журналістів начальник управління Департаменту виконання покарань у Львівській області Михайло Дзюдзь.

«Спроби самогубства не було. Мабуть, він хотів звернути увагу до себе. Пошкодження – лезом, поверхневе пошкодження руки, нічого не зачепив. Прокуратура оглянула, порушену справу припинено», - повідомив Михайло Дзюдзь 10 квітня.

На запитання, чи означає це, що насправді Андрій Слюсарчук не намагався скоїти самогубства, Михайло Дзюдзь відповів: «Якби хотів, то ви розумієте… Ми всі – дорослі люди».

Щодо того, звідки «доктор Пі» взяв лезо, Михайло Дзюдзь пояснив: «Він мав лезо для гоління. Кожен засуджений і ув’язнений мусить чимось голитися, мусить бути дисципліна. Таких випадків ж дуже багато, коли намагаються привернути увагу і таке інше».

Наразі, за його словами, Андрія Слюсарчука перевели до іншої камери, оскільки ту, де він перебував раніше, звільнили для довічно ув’язнених із Сокальського району.

«Ми його перевели для того, щоб дивилися за ним. Він не сам там, там є 6 чи 7 осіб. Ясна річ, що на тому пості одразу більший контроль і увага працівників стосовно тієї камери, де він перебуває», - запевнив Михайло Дзюдзь. Окрім того, він уточнив, що пошкодження «доктор Пі» собі завдав іще 27 березня.

Також Михайло Дзюдзь зазначив, що на сьогодні не має інформації, за якою Андрія Слюсарчука мають перевести до Києва.

Нагадаємо, адвокат Слюсарчука Наталія Романик, її підопічний намагався покінчити життя самогубством у Львівському СІЗО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук