Солдатам на сході потрібна техніка та матеріали для її ремонту, - волонтери

Солдати української армії сьогодні найбільше потребують військової техніки та матеріалів для проведення ремонту наявних машин та зброї.

Про це повідомив керівник «Центру забезпечення військових» при Народній Самообороні Львівщини Валерій Веремчук.

«Потреби військових сьогодні вже змінились. Проблеми із одягом, їжею та взуттям вже не стоять так гостро, як це було ще півроку тому. Сьогодні цими речами військові вже менш-більш забезпечені, держава теж у тому напрямку почала працювати», - розповів  Веремчук.

З його слів, сьогодні військові все частіше потребують більш якісного технічного оснащення: мова як про автомобілі, так і про комплекси артилерійського наведення, що складаються з планшетів та відповідних програм.

«Під час останньої нашої поїздки у зону АТО, що завершилась 12 грудня, ми завезли хлопцям 30 таких планшетів, які ми розподілили між 24 механізованою бригадою та 80 аеромобільним полком, - розповів учасник волонтерського руху та депутат ЛОР Олександр Ганущин. - Кожен з цих смартфонів дає можливість скорочувати час розгортання артилерійської батареї вдвічі, а про прицільну здатність артилерії навіть говорити не доводиться».

Зі слів Ганущина, кожен  такий комплекс, разом із планшетом та програмою, коштував 2, 5 тис. грн.

Окрім планшетів, за час останньої поїздки волонтерів у зону АТО було доставлено дві фури гуманітарної допомоги. Одна з двох машин була заповнена питною водою, інша - різноманітними речами, про які просили самі військові.

«Ми формували вантаж за проханнями солдатів. Особливо раді були снайпери, яким ми завезли 110 маскувальних халатів. За розрахунками самих військових, сотня цих халатів перекриває потреби одної бригади на місяць. Плануємо, що зможемо їм забезпечувати ці халати щомісяця», - заявив Ганущин.

Окрім того, до різдвяних свят волонтери Центру запустили акцію «Передай святковий кошик військовому». Усі охочі матимуть змогу передати солдатам традиційні для українського Різдва смаколики: шинки, ковбаски, пампухи і т. д. Подарунки збиратимуть у «Центрі забезпечення військових»  за адресою Шота Руставелі, 2 у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук