Соціологи оприлюднили результати фінального опитування напередодні виборів

Найбільше голосів може набрати президентська «Слуга народу»

Вибори до ВРУ мають відбутися 21 липня

Соціологи групи «Рейтинг» оприлюднили фінальне дослідження електоральних уподобань українців напередодні парламентських виборів, які заплановані на 21 липня. Згідно з даними опитування, шанси потрапити до складу наступної Верховної Ради мають п’ять партій на чолі зі президентською «Слугою народу».

«Лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія «Слуга народу», яку готові підтримати 49,5% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями», – йдеться в повідомленні.

Натисніть для збільшення таблиці

Також долають прохідний бар’єр партія «Опозиційна платформа – За життя» (10,5%), партія «Європейська Солідарність» (7,7%), «Батьківщина» (6,9%) та партія «Голос» (5,9%). Партію «Сила і честь» готові підтримати 3,8%, «Опозиційний блок» – 3,1%.

Рейтинг інших політичних сил менший від 3%. При цьому, якщо взяти до уваги похибку в 2%, то теоретичні шанси потрапити у парламент також мають партії «Сила і честь», яку готові підтримати (3,8%) і «Опозиційний блок» (3,1%).

Водночас майже 23% опитаних заявили, що не збираються йти голосувати або ж не визначилися з вибором.

Опитування провели протягом 13-17 липня 2019 року. Населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук