Facebook оголосив про пошук фахівця для роботи з українською аудиторією

Основними завданнями спеціаліста буде моніторинг законодавства, а також налагодження співпраці з владою та ЗМІ

ЕкономікаАндрій Стець, 18 жовтня 20185430
Наразі передбачається, що фахівець по Україні буде працювати в польському офісі компанії

Соціальна мережа Facebook відкрила вакансію спеціаліста зі зв'язків з громадськістю в Україні.

«Оскільки Facebook став частиною повсякденного життя сотень мільйонів людей у всьому світі, політики багатьох країн, природно, хочуть поговорити з нами, і ми хочемо поговорити з ними. Команда Public Policy управляє цим спілкуванням - обмінюючись інформацією про продукти та діяльність компанії, відповідаючи на запити політиків і органів регулювання, роблячи внесок у політику регулювання в інтернет-секторі», - сказано в мотиваційній частині оголошення, опублікованого в соціальній мережі, пише LB.ua.

Повідомляється, що компанія шукає «працівника з глибоким знанням політичної та регуляторної динаміки в Україні», а згодом і в інших східноєвропейських країнах. Наразі передбачається, що фахівець по Україні буде працювати в польському офісі компанії.

До першорядних завдань такого працівника буде входити моніторинг законодавства та нормативних питань, а також консультації щодо політичних завдань, включаючи публічні презентації, співпраця із засобами масової інформації та співробітництво у формуванні державної політики щодо ЗМІ.

Видання припускає, що відкриття вакансії може бути пов'язане з недавніми скандалами і розслідуванням про російську «фабрику тролів» і вплив російських агентів на результати виборів президента в США 2016 року. Засновник соціальної мережі Марк Цукерберг на слуханнях у Сенаті США назвав зволікання з розпізнаванням російського втручання у вибори «найбільшою прикрістю за час керівництва компанією».

Зазначимо, що цілком імовірно, що компанія врешті відреагувала на численні прохання про створення українського представництва в Facebook. На початку 2018 року кількість активних користувачів Facebook в Україні сягнула 11 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук