Facebook почав використовувати рейтингову систему проти фейкових новин

СуспільствоАндрій Стець, 22 серпня 20181710

Соціальна мережа Facebook почала застосовувати свої алгоритми для оцінки надійності видань для користувачів. Про це повідомляє профільний ресурс Engadget.

Як повідомляється, відтпер соцмережа буде надавати користувачам оцінку репутації того чи іншого видання по 10-бальній шкалі, починаючи з нуля.

Згідно з очікуваннями, така система дозволить компанії боротися з фейковий новинами, особливо коли люди роблять публічні неправдиві заяви проти новинних видань через ідеологічні розбіжності або особисте невдоволення.

При цьому рейтинг - один з величезної кількості маркерів, які використовує Facebook для аналізу користувачів. Як це працює, ніхто точно не знає, а соцмережа відмовляється публічно говорити про принципи своїх алгоритмів. Видання відзначає, що в Facebook не тільки ЗМІ публікують фейкові новини або екстремістські матеріали, але часто це роблять і користувачі.

У сервісу є свій регламент, який зобов'язує компанію видаляти такі матеріали, після чого - знижувати рейтинг людині, що їх опублікувала.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Facebook видалив понад 650 спільнот, пов’язаних із Росією та Іраном.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук