Спецпредставник США з питань України зробив прогноз дій Росії на Донбасі

Курт Волкер вважає, що конфлікт не буде тривалим

СуспільствоВолодимир Пиріг, 6 листопада 20175520

Спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер заявив, що Росія має два варіанти дій на Донбасі, однак заперечив можливість перетворення ситуації на тривалий конфлікт.

«Росія має два варіанти дій на Донбасі. Якщо вони хочуть створити заморожений конфлікт, як в Абхазії, Південній Осетії чи Придністров’ї, то це буде їм дорого коштувати. Однак, якщо захочуть, вони це зроблять попри великі витрати», – заявив Волкер під час брифінгу в Державному департаменті США в понеділок, 6 листопада, повідомив «Голос Америки».

«Альтернатива – це коли Росія виведе свої сили і сприятиме розміщенню миротворців ООН, що принесе всім мир і дозволить просуватись у втіленні Мінського процесу. Це – другий сценарій», – наголосив Волкер.

При цьому спецпредставник США заперечив можливість перетворення ситуації на тривалий конфлікт.

«Міжнародна спільнота не хоче ще одного Кіпру. Не знаю скільки років вже є миротворці на Кіпрі. Не думаю, що цього хоче і Україна. Вона хоче відновити суверенітет на власній території і тому має стимули для втілення Мінських домовленостей», – заявив Волкер.

Зазначимо, що кіпрський конфлікт, внаслідок чого острів було поділено на Південний та Північний Кіпр, дотепер триває з 1975 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук