Спікер сенату Польщі впродовж двох днів перебуватиме у Львові

КультураМар'яна Вербовська, 12 листопада 20164560
Спікер сенату Польщі впродовж двох днів перебуватиме у Львові
Спікер візьме участь у відкритті фестивалю «Відкриваємо Падеревського»

Маршалок Сенату Польщі Станіслав Карчевський упродовж 12-13 листопада перебуватиме з візитом у Львові. Він, зокрема, візьме участь у фестивалі «Відкриваємо Падеревського», який вважають найбільшою польсько-українською музичною подією року.

«Маршалок Сенату Станіслав Карчевський 12-13 листопада 2016 року відвідає Львів. Він візьме участь у відкритті фестивалю «Відкриваємо Падеревського», відвідає римо-католицький єпархіальний музей, де зустрінеться з представниками польських організацій і ЗМІ в Україні, а також побуває на місці будівництва Польського дому у Львові», - інформує канцелярія вищої палати польського парламенту.

Станіслав Карчевський прибув до Львова вранці і вже встиг зустрітися з головою ЛОДА Олегом Синюткою та головою Львівської облради Олександром Ганущиним, а також  взяв участь у церемонії вшанування пам`яті полеглих поляків на Цвинтарі орлят.

В рамках музичного фестивалю на сцені Львівської обласної філармонії о 19:00 відбудеться презентація опери «Манру» Іґнація Яна Падеревського та церемонія вручення статуеток PADEREWSKI. Бронзові статуетки отримають особи або організації, що винятково проявили себе у діяльності на користь українсько-польського поєднання, промоції і популяризації творчості І. Я. Падеревського та промоції польської культури загалом. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук