Співачка Злата Огнєвіч склала депутатський мандат

СуспільствоЯрослав Іваночко, 10 листопада 201512990
Співачка Злата Огнєвіч склала депутатський мандат
Злата Огневич

Народний депутат фракції «Радикальної партії», відома українська співачка Злата Огнєвіч склала депутатський мандат. За словами Огнєвіч, таке рішення вона прийняла, бо парламент замість законотворчої діяльності займається поділом політичної влади і взаємопоборюванням.

«Тиску і погроз, спрямованих на мене, я не боюсь і вважаю за доцільне надалі оприлюднювати факти корупції у владі. Я боюся зовсім іншого – за останній рік в цьому парламенті замість плідної законотворчої діяльності створюються непопулярні лобістські законопроекти, ведеться політична війна одного політичного угрупування проти іншого, відстоюються інтереси певних хазяїв тих чи інших політичних груп», - заявила Огнєвіч сьогодні, 10 листопада, з трибуни Верховної Ради.

«У такій ситуації культура і законотворча діяльність нікому не потрібні, тому що вони не принесуть вам тих великих грошей, до яких ви тут звикли. Я йшла до парламенту не за депутатським мандатом і якимось привілеями, я йшла як громадянин, який побачив новий шлях України. А зараз я бачу, коли немає культури, набагато легше правити і маніпулювати народом. Тому в цих обставинах я, як культурний діяч, не бачу своєї користі для цього парламенту. Я бачу лише постійний перерозподіл політичної влади. Схаменіться поки не пізно, бо коли цей перерозподіл закінчиться, вже не залишиться ані культури, ані талановитої молоді і навіть самої України. Тому з об’єктивних причин сьогодні я складаю депутатські повноваження», - заявила Огнєвіч.

Злата Огнєвіч (справжнє ім'я Інна Бордюг) була обрана до парламенту за списком партії Ляшка на позачергових виборах у 2014 році. Вона була четвертим номером списку. На момент обрання була солісткою Державного ансамблю пісні та танцю Збройних сил України.

Замість неї до парламенту увійде №26 списку «Радикальної партії» адвокат Тетяна Юзькова.

Фракція «Радикальної партії» налічує у парламенту 21 депутата. Без заарештованого Ігоря Мосійчука та без Злати Огневич у «радикалів» залишилось 19 депутатів.

У 2008 році депутатський мандат склав Святослав Вакарчук, який був обраний до ВРУ у списнку «Народного союзу «Наша Україна».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук