Спортивний комплекс «Сокіл» передали у комунальну власність

Головні новини за 05.06Вікторія Іваскевич, 5 червня 2015, 19:31 914 0

З 2008 року СК «Сокіл» орендувало ТзОВ «ФК «Львів». Там мали збудувати тренувальну базу до «ЄВРО-2012». Втім, нічого так і не зробили, тож міська рада подала до суду, аби розірвати угоду з орендарями і повернути комплекс у власність громади.

Боротьба за комплекс тривала майже два роки. Під апеляційним судом збирались і представники ФК «Львів», і інші спортсмени. Договір з футбольним клубом уклали на 10 років. Але ще у 2012-му переконались, в оренді комплекс занепав і зруйнувався. Суди виносили рішення на користь то одних, то інших. Та, зрештою, «Сокіл» повернувся в комунальну власність.

Приміщення колишні орендарі звільняють добровільно. Самі ним не надто користуються. Тут займається лише дитячо-юнацька спортивна школа ФК «Львів». Наразі газон за ними і залишиться. А от на решту комплексу - великі плани.

«Тут є майданчик і для єдиноборств, і для велотріалу, який стає популярним у Львові, є крите міні-футбольне поле, звичайно, велике футбольне поле, у якому й надалі займатиметься дитяча школа «Львів», маємо головний корпус, який буде багатофункціональний, і також баскетбольний майданчик, тенісні корти, хокей на траві і флор-бол», - розповів керівник міського управління сім'ї, молоді та спорту Володимир Шнайдер.

Спортсмени такій перспективі раді. Адже в місті катастрофічно бракує спортивних комплексів.

«В нас є два зали, які можуть приймати міжнародні змагання - Черемшини і на Галичині. Але ці зали не є у відповідному стані, там немає ні структури, вони не привабливі для того, щоб туди реально приходити і проводити гарно час. В нас немає жодної спортивної плази, які є в Польщі і в наших сусідів за кордоном», - зазначив голова обласної федерації флорболу Роман Лозинський.

Втім, певні, за можливість потрібно хапатись вже і зараз, не сподіватися на бюджетні кошти і через спортсменів залучати інвесторів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук