Спортлото, Супермен і вибори

Хто буде забезпечувати контроль за проведенням виборів в "окремих районах"?

БлогиПетро Олещук , 7 жовтня 2015 101
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Для проведення виборів "за українським законом" де-небудь потрібно, щоб цей закон в принципі діяв. Діє закон там, де є органи, що стежать за його виконанням і відповідальність за порушення норм. Причому, всі повинні знати, що відповідальність настане.

Хто буде забезпечувати контроль за проведенням виборів в "окремих районах" за відсутності там легітимних органів насильства? Будь-яких? Які керуються якимось законом? Будь-яким. Українським. Російським. Там  чинний лише Закон Таліона. Із застереженнями.

Ок, припустимо, що сформували місцеві комісії. Вони там щось повинні рахувати. До кого звертатися, якщо, наприклад, хтось вкине в урну 100 заповнених бюлетенів? Заллє банку кислоти? Якщо будуть на вході перевіряти позначки? Куди звертатися? В ООН? Спортлото? Або відразу до Супермена? Контролюватиме ОБСЄ? Ну, будуть дивитися. Але ж у ОБСЄ немає похідних трибуналів, мобільного ОМОН і виїзних прокуратур. До відновлення будь-якої влади, яка діє за яким-небудь законом, забезпечена силовими структурами та органами правопорядку, ніяких виборів там не буде. Буде тільки операція з легалізації бандитського анклаву в Україні зі стратегічною метою заробити на грошах, які виділятимуться з бюджету в цей анклав.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук