Справи про «офшори президента» не мають ніяких перспектив - Холодницький

СуспільствоОстап Левчич, 30 травня 20165101
Справи про «офшори президента» не мають ніяких перспектив - Холодницький

Справи про «офшори президента» не мають ніяких перспектив. Перш за все тому, що діяльність чинного глави держави непідконтрольна НАБУ.

Про це голова антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив в інтерв’ю «Громадському ТБ».

Однак навіть якщо б антикорупційна прокуратура могла розслідувати такі справи, Холодницький навряд чи б за них взявся. «Замість офшорів президента краще зайнятися справами, за якими точно буде результат», – упевнений антикорупційний прокурор.

Назар Холодницький вважає, що українські олігархи-власники офшорів створюють їх через те, що не довіряють українським судам. Зокрема, на питання про те, чи розслідує антикорупційна прокуратура інформацію з так званих панамських документів про офшори, до яких причетні українці, і, зокрема, президент Петро Порошенко, Холодницький заявив, що в цьому контексті слід розмежовувати юридичну і моральну сторони питання.

«Зрозуміло, що просто так передати підприємство в «сліпий траст»не можна – спочатку потрібно створити спеціальну компанію», – так Холодницький пояснив існування офшорів у президента.

Він заявив, що підприємці змушені створювати офшорні компанії, оскільки це дозволяє їм звертатися в міжнародні суди. «У нас навіть вищі особи держави не вірять в українські суди», – зазначив антикорупційний прокурор і зауважив, що довіри до Високого суду Лондона куди більше, ніж в сумнозвісному Печерському. «Недарма і наші, і російські олігархи куди біжать? В суд Лондона», – зауважив Холодницький.

Він зазначив, що для боротьби з офшорами в Україні потрібно змінювати судову систему.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук