Справу незаконного львівського ресторану «Хутірець» розглядає Верховний суд України

Його власник намагається оскаржити рішення про знесення закладу

СуспільствоЮлія Лавришин, 1 березня 201814991
Власник намагається довести у ВСУ, що "Хутірець" – це не ресторан, а житловий будинок

Справа скандального ресторану «Хутірець» у Львові перебуває на розгляді у Верховному суді України. Його власник оскаржив рішення про знесення закладу, доводячи, що це – не ресторан, а приватний житловий будинок, в якому зареєстровані неповнолітні діти.

Йдеться про самочинно збудований ресторан «Хутірець» площею майже 300 м2, що розташований на розі вулиць Хуторівка-Боднарська. Після тривалої судової тяганини у жовтні 2016 року Вищий господарський суд України прийняв рішення про знесення будівлі закладу. А вже через два місяці, коли представники виконавчої служби та Львівської міської ради прийшли зносити ресторан, власник будівлі Роман Михайлів завадив цьому, показавши документи, які свідчили, що це – не ресторан, а житловий будинок, в якому прописані неповнолітні діти. Цю позицію тоді підтримала суддя Сихівського районного суду Львова Еллі Радченко, прийнявши ухвалу про припинення виконавчого провадження та заборону знесення закладу. Цю ухвалу визнали також, що порушує суддівську присягу, і 20 лютого 2018 Вища рада правосуддя звільнила Еллі Радченко із посади судді.

ZAXID.NET звернувся до директорки юридичного департаменту Львівської міської ради Гелени Пайонкевич із запитанням про те, яка ж подальша доля незаконного ресторану та ухвали Еллі Радченко про заборонуй його знесення.

«Власник Роман Михайлів намагається довести, що це – не ресторан, а приватний будинок, в якому проживає його сім’я. Апеляційний суд Львівської області ще в червні минулого року скасував ухвалу Еллі Радченко про заборону знесення будівлі та повернув справу на перегляд до Сихівського районного суду, який пізніше все-таки відмовив Михайліву. Але він одночасно звернувся до Апеляційного суду Львівської області, де намагається скасувати відмову, та до Верховного суду України, щоб оскаржити апеляційне рішення, яким скасована ухвала Еллі Радченко», – сказала ZAXID.NET Гелена Пайонкевич.

Також вона додала, що Апеляційний суд не має права розглядати справу, допоки не винесе рішення Верховний суд України.

За даними аналітичної системи Youcontrol, власник ресторану «Хутірець» Роман Михайлів є керівником ТОВ ФК «Львів», а також власником низки приватних компаній, які працюють у сфері торгівлі і ресторанного бізнесу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук