США розширили санкції проти російських компаній

СвітАндрій Стець, 7 вересня 20163550
США розширили санкції проти російських компаній
фото DT.UA
США додали до списку санкцій ще 11 компаній, на які будуть накладені обмеження

Бюро промисловості та безпеки (BIS) Міністерства торгівлі США додали до списку санкцій 11 компаній, на які будуть накладені обмеження у зв'язку з анексією Криму Росією і підтримкою бойовиків на Донбасі.

Список опублікований на сайті Федерального реєстру США.

Мова йде про 81 компанію, представлені під 86 найменуваннями. Велика частина з них зареєстрована в Росії і в Криму, чотири компанії — в Індії та Гонконгу. Більшість компаній вже знаходяться під санкції Мінфіну США.

BIS самостійно включив в список 11 найменувань, у тому числі компанії з групи «Ангстрем», «Радіоекспорт», «Пермську науково-виробничу приладобудівну компанію», НВК «Гранат», «Мікран» і «Мікрон».

В Мінторзі США пояснив внесення цих 11 компаній у список тим, що вони працюють у «російському збройному секторі або супутніх секторах матеріально-технічного забезпечення».

Щодо компаній зі списку будуть діяти посилений режим контролю поставок американських товарів і продуктів, на які поширюються правила експортного контролю США.

Внесення в санкційний список Мінторгу США фактично означає заборону на постачання будь-якого товару американського походження компанії, що потрапила під санкції. Правила також забороняють реекспорт або передачу таких товарів.

Нагадаємо, санкції проти Росії ввели, окрім США, також Євросоюз та Україна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук