Стали відомі імена переможців конкурсу на посади суддів Антикорупційного суду

Згідно з результатами конкурсу, Комісія обрала 27 суддів до Антикорупційного суду, та ще 12 — до Апеляційної палати

СуспільствоЮрій Братюк, 6 березня 201916004

У середу, 6 березня, Вища кваліфікаційна комісія суддів обрала 39 переможців конкурсу на посади у Вищому антикорупційному суді України. Про це повідомляє «Слідство.Інфо».

Так, згідно з результатами конкурсу Комісія обрала 27 суддів до Антикорупційного суду, та ще 12 — до Апеляційної палати. Відповідно до рішення ВККС, до Антикорупційного суду мають увійти: Олена Танасевич, Ігор Строгий, Віктор Маслов, Леся Федорак, Оксана Олійник, Тетяна Гавриленко, Андрій Біцюк, Олег Коліуш, Віталій Дубас, Віталій Крикливий, Ярослав Шкодін, Олег Федоров, Володимир Воронько, Віктор Ногачевський, Володимир Кравчук, Наталя Мовчан, Олег Ткаченко, Катерина Широка, Тимур Хамзін, Євген Крук, Ольга Саландяк, Катерина Сікора, Віра Михайленко, Лариса Задорожна, Інна Білоус, Маркіян Галабала та Сергій Мойсак.

Крім того, до Апеляційної палати відібрали 12 суддів. Це Сергій Боднар, Валерія Чорна, Інна Калугіна, Віктор Панкулич, Андрій Никифоров, Даніїла Чорненька, Дмитро Михайленко, Володимир Цікало, Ігор Панаід, Микола Глотов, Олександр Семенников.

Тепер переможців конкурсу повинна розглянути Вища рада правосуддя, а рішення про їхнє призначення підписати президент України.

Нагадаємо, що 7 червня 2018 року Рада прийняла закон про Антикорупційний суд, 14 червня він набув чинності. Варто зауважито, що створення Антикорупційного суду - одна з основних вимог західних кредиторів. Але воно тривалий час блокувалося, представники влади пропонували замість окремого суду створити палату в наявній системі. Восени 2017 року риторика влади змінилася, і в грудні президент Петро Порошенко вніс законопроект у Раду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук