Стали відомі результати фейкових «виборів» на території окупованого Донбасу

Самопроголошену «ДНР» очолить Денис Пушилін, який набрав 60,9% відсотків голосів, за ватажка «ЛНР» Леоніда Пасічника проголосували 68,4% виборців.

СуспільствоЮрій Братюк, 12 листопада 201811381

На організованих Росією незаконних «виборах», що проходили на окупованих територіях Донецької та Луганської областей здобули перемогу відповідно Денис Пушилін і Леонід Пасічник. Про це 12 листопада повідомив портал LB.ua з посиланням на російські ЗМІ.

За словами журналістів, самопроголошену «ДНР» очолить Денис Пушилін, який набрав 60,9% відсотків голосів. За ватажка «ЛНР» Леоніда Пасічника проголосували 68,4% виборців. Журналісти уточнили, що обрані «кандидати» і до виборів очолювали місцеві самопроголошені «органи влади». Також в «народну раду ДНР» пройшли громадський рух «Донецька Республіка» з 72,74% голосів і «Вільний Донбас» з 25,56%. В «ЛНР» перемогу здобули громадський рух «Світ Луганщини» з 74,13% і громадський рух «Луганський економічний союз» з 25,16%.

Цей факт вже встигла прокоментувати ЦВК України, представники якої заявили, що «вибори», проведені 11 листопада на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях, є нелегітимними, оскільки організовані і проведені в порушення норм Конституції України та виборчого законодавства, всупереч нормам і принципам міжнародного права. Про нелегітимність цих «виборів» неодноразово заявляла і міжнародна спільнота

Раніше ЗМІ розповідали, що на окупованих територіях Донецької та Луганської областей заради удавання високої явки на «виборчих дільницях» організували пункти продажу дешевих продуктів. Явку окупаційна влада хотіла показати на рівні 70%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук