Стало відомо, коли проходитиме ЗНО-2019
Наступного року випускники шкіл можуть пройти тестування максимум з 4 предметів з 11
У 2019 році Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) відбудеться з 20 травня по 12 липня. Його учасники мають можливість скласти тести з чотирьох предметів.
Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
«Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегульовано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що ЗНО пройде з 20 травня по 12 липня.
Також випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти: українську мову і літературу; математику або історію України (на вибір учасника); ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат ЗНО з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.
Нагадаємо, раніше повідомляли, що кількість обов'язкових предметів ЗНО можуть збільшити. Зокрема, обов'язковим для вступників можуть зробити іспит з математики, оскільки з року в рік результати тестування з цього предмету стають все нижчими.