Стіну між батьками й дітьми показали на відкритті фестивалю Drama.ua

Христина Нога, 22 листопада 20135060
Стіну між батьками й дітьми показали на відкритті фестивалю Drama.ua
фото Драбина
Епізод з вистави "Корабель не прийде"

Четвертий фестиваль сучасної драматургії Drama.UA у Львові відкрився 21 листопада п’єсою Нового драматичного театру на Печерську «Корабель не прийде» за твором Ніс-Момме Штокманна. Режисер Олександр Крижанівський показав невидиму стіну, що існує між головними героями вистави.

Син (Ігор Рубашкін), який заробляє на життя драматургією, не може виконати завдання театру – написати п’єсу про падіння Берлінської стіни, тож вирушає до батька (Володимир Кузнецов), сподіваючись надихнутись його спогадами. Очікування не справджуються, натомість у діалогах розкриваються складні стосунки батька й сина, оживають спогади про смерть матері. Герой переосмислює минуле своєї родини і власну працю.

Вистава, що здобула нагороду фестивалю «Київська пектораль-2013» за найкращу камерну виставу року і найкращу сценографію, а також диплом фестивалю «Балтійський дім» 2013 року, створена у співпраці з київським Ґете-інститутом.

Фестиваль Drama.ua триватиме у Львові до 24 листопада включно.

Свої вистави львів’янам і гостям міста покажуть театри Futur3 (Кельн), Feste (Брно),AdSpektatores (Вроцлав), Драматичний театр імені Єжи Шанявського (Вальбжих), Studio 12 (Братислава), Центр сучасної драматургії (Єкатеринбург). Вистави демонструватимуть у театрі «Воскресіння», театрі ім. Леся Курбаса та Театрі для дітей і юнацтва.

Програму фестивалю можна переглянути тут.

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Останні новини
Залиште відгук