Сто переливань крові та вісім місяців в одній палаті провів малюк з Львівщини

Щоб допомогти йому одужати, треба назбирати 120 тисяч євро

Головні новини Львова 07.07Марта Когут, 7 липня 2017, 16:59 1296 0

Олег Казмірук – єдиний хлопчик на Львівщині, у кого не працює кістковий мозок. Батьки просять про допомогу, адже лікування в Україні не дало жодних результатів. З рідкісною недугою - мієлодиспластичним синдромом важкого ступеня хлопець бореться вже рік. Його організм не виробляє еритроцитів, а без них кисень не потрапляє до органів, тромбоцитів – а без них у дитини постійні кровотечі і лейкоцитів, без них будь яка застуда смертельна.

Чотири місяці дитині не могли поставити діагноз. Лише переїхавши з Червонограда до Львова, тутешні лікарі запідозрили, що мають справу із серйозною недугою. Міодеспластичний синдром важкого ступеня – це набута хвороба, при якій кістковий мозок просто відмовляється працювати, а ще вона дуже рідко зустрічається у дітей. Олег бореться з недугою вже рік, за цей час йому зробили сотню переливань крові.

Ірина Цимбалюк, завідувач відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії, розповідає: «Переливання клітин крові донорських щотижня, а деколи і декілька разів на тиждень, крім того він отримує дуже багато медикаментозних препаратів і фактично він живе з нами, не виходячи з лікарні понад 8 місяців».

Хлопчикові не можна виходити на двір. Тож лікарняна палата вже стала для нього домом. Олег згадує, що найбільше любив у школі уроки фізкультури, та тепер туди йому неможна. А ще найбільше він скучив за родиною та домом.

Врятувати дитину може лише новий кістковий мозок. Вартість операції – 120 тисяч євро. Благодійники вже три місяці намагаються зібрати гроші, однак до бажаних результатів ще далеко. Станом на 6 липня вдалось зібрати трохи більше 10 тисяч євро, а треба 120 тисяч євро.

Клініка у польському місті Бидгощ погодилась прийняти у себе Олега, до того ж вони вже знайшли донора, який підходить на сто відсотків. Однак якщо до вересня сім’я не збере потрібної суми – чекати на Олега клініка не буде.

Допомога для Олега Казмірука

5168 7426 0673 8874

мама - Наталя Казмірук

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук