Стрийський парк у Львові ревіталізують коштом Єврокомісії

Стрийський парк у Львові ревіталізують коштом Єврокомісії
фото Prolviv
Стрийський парк у Львові відновлюватимуть за кошти міжнародного проекту

Виконавчий комітет Львівської міської ради у п’ятницю, 23 червня, прийняв рішення про надання комунальній установі «Інститут міста» функцій замовника на виконання робіт у межах проекту «Ревіталізація парків у Львові, Холмі та Бресті», повідомив кореспондент ZAXID.NET.

Відтак «Інститут міста» отримав функції замовника на виконання робіт з капітального ремонту павільйонів, доріжок, каскаду струмків та вуличного освітлення у Стрийському парку. Також установа отримала функції замовника на роботи зі створення майданчику для вигулу собак, створення жоржинарію, системи відеопостереження та системи туристичної навігації.

«Інститут міста» у партнерстві із виконавчим комітетом Бреста, урядом Холма та кількома громадськими організаціями подав заявку на участь у Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна з метою отримання фінансування на ревіталізацію парків у трьох містах на близько 2,5 млн євро, повідомив ZAXID.NET менеджер з питань регіонального розвитку «Інституту міста» Максим Терлецький.

За його словами, проект пройшов перший етап конкурсу. Остаточне визначення переможців, які отримають фінансування відбудеться у жовтні.

«Якщо наша пропозиція буде підтримана, то ми будемо замовниками послуг з ревіталізації Стрийського парку. Роботи будуть проводитися у наступному році», – зазначив він.

Зазначимо, програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна фінансується Європейською комісією. Підтримку отримують інвестиційні проекти у цільових прикордонних областях трьох країн, скеровані на підвищення конкурентоздатності прикордонних територій, підвищення якості життя у їх межах, та на підтримку місцевих громад.

Як відомо, Стрийський парк є одним із найстаріших та найгарніших парків Львова, пам'яткою садово-паркового мистецтва національного значення. Його площа перевищує 52 га.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук