У Львові збирають ідеї оновлення Стрийського парку

За день анкету заповнило майже 400 людей

Робоча група при Львівській міській раді зараз працює над стратегією розвитку Стрийського парку та створення окремої установи, що управлятиме парком.

«Усе почалося із школи Public Management, що в Католицькому університеті. У рамках школи ми сформували групу міських парків та хотіли працювати у еко-напрямку. Згодом вирішили зосередитися на Стрийському парку, який є зеленою перлиною Львова, і зробити його впорядкованішим та цікавішим для відвідувачів. Також хочемо створити дирекцію, визначити людей, які будуть ним займатися», - розповіла ZAXID.NET керівник робочої групи Ольга Небораць.

Зараз у соціальних мережах проводять опитування, де львів’яни можуть оцінити теперішній стан Стрийського парку та запропонувати свої ідеї оновлення цього місця. За словами Ольги Небораць, з моменту запуску опитування, який відбувся у неділю, 17 липня, анкету заповнило вже 370 людей. Вони звертають увагу на  недостатнє освітлення парку, поганий стан лавок, відсутність місць для заняття спортом та культурних заходів, які могли б відбуватися у парку.

«Важко сказати щодо термінів. Опитування точно триватиме ще 2 тижні. Після цього ми зустрінемося з експертами, які у різні часи працювали над розвитком Стрийського парку, щоб обговорити напрацьовану нами стратегію, а потім презентуємо її громадськості з подальшими кроками розвитку парку», - додала Ольга Небораць.

 До робочої групи входять: Уляна Пак, депутат Львівської міської ради, Орест Олеськів, начальник відділу парків в управлінні екології Львіської міськради, Христина Пархуць, адміністратор «Парку культури», Оксана Наконечна, івент-менеджер «Парку культури», Наталія Партика, заступник начальника управління екології Львівської міськради, Петро Гошовський, представник управління сімї, молоді та спорту Львівської міськради. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук