Яким буде громадський простір біля Львівського цирку

Озеленення площі, вуличне освітлення та пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу

візуалізація оновленої площі перед цирком

Ремонтні роботи на площі біля Львівського цирку уже розпочаті. Тут планують змінити мощення, передбачити місця для паркування та висадити близько двох десятків дерев.

«Над цим проектом ми працювали спільно з Галицькою адміністрацією. Серед ключових рішень, які ми прийняли щодо оновлення площі, є розмежування паркування, яке зараз там є масовим, та громадського простору. Зліва біля цирку буде передбачена парковка орієнтовно на 50 паркомісць, заїзд на саму ж площу буде забороненим», - розповіла начальниця управління розвикту ЛМР Олександра Сладкова.

За словами Сладкової, площа знаходиться на сонячній стороні вулиці і вдень там є дуже спекотно. Задля комфортнішого перебування, там планують висадити 20 дерев та розмістити клумби.

 «Дерева, які будуть там висаджені, мають бути витривалими, які б могли тривалий час перебувати на сонці та яким би не заважала замощена плитка довкола. До прикладу, це може бути платан, катальпа, акація чи сакура», - додає Олександра Сладкова.


На площу зі скверу «переїде» скульптура клоунів з написом «Цирк», яку треба демонтувати, згідно з проектом оновлення скверу. За словами Сладкової, якщо буде потреба, то на площі також можна розмістити й інші скульптури з дитячого майданчика.

За словами голови Галицької районної адміністрації Ірини Іванчиної, вартість проекту благоустрою площі становить 1 млн. 450тис. гривень, скверу – 1 млн. 460 тис. гривень Будівництво пам’ятника Богдану-Ігорю Антоничу, згідно з проектом, вартуватиме 2 млн.178тис. гривень.

Як розповіла ZAXID.NET авторка проекту оновлення скверу біля цирку Олександра Лібич, акцент буде зроблений на пам’ятнику Богдану-Ігорю Антоничу, який буде розташовано у центрі скверу. Для його встановлення потрібно буде зрізати кілька дерев.

«Вздовж вулиці Городоцької будуть висаджені нові дерева, а також квітучі клумби у сквері. Проектом передбачено також звузити доріжки у сквері по периметру, тим самим збільшуючи площу газонів. Окрім цього, до скверу буде забезпечений доступ для маломобільних людей – сходи збоку будуть продубльовані пандусами. У сквері та на дитячому майданчику також буде відновлене вуличне освітлення, яке не працює вже близько 10 років», - додає Олександра Лібич.

За словами Ірини Іванчиної, ремонтні роботи по оновленню скверу та встановленню пам’ятника Богдану-Ігорю Антоничу планують закінчити до жовтня цього року. Проект оновлення дитячого майданчика, за словами Іванчиної, зараз ще розробляється. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук