Студенти львівських училищ відремонтували машини для військових

Головні новини Львова 31.08Вікторія Іваскевич, 31 серпня 2016, 19:39 656 0

Для вояків АТО студенти львівського професійного училища реанімували сорокарічний УАЗ. Машину, яка розвалювалась на ходу, попросили зремонтувати волонтери. Майже півроку хлопці та викладачі приходили в майстерню після пар і все ж таки змайстрували з брухту робочий автомобіль.

Старенький УАЗ для студентів та майстрів Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва став справжнім викликом. Він роками возив туристів по горах, аж допоки за символічну плату в останнього власника машину не придбали волонтери. Сюди до майстерні те, що залишилось від транспортного засобу, привезли на евакуаторі. Його не те, що завести не могли, навіть котити автомобіль було неможливо.

«Там передній міст був заблокований, вона не могла їздити», – пояснив студент Олексій.

Іржавий паливний бак взагалі не виконував своєї функції. Натомість працював за рахунок прикріпленої каністри. А в самій обшивці студентам довелось латати діри.

«Тут іржа була по всьому кузові. Аж дійсно наскрізна. Ось тут ми ставили латки, бо тут, взагалі, не було кузова», – розповів студент Роман, показуючи латки на обшивці автомобіля.

Студенти між заняттями під наглядом майстрів по черзі ремонтували машину. І щоб повернути її до життя – знадобилось майже півроку.

Тепер вже машина на ходу. Тож незабаром зможе їхати в АТО.

«Ми вирішили передати її 93-й окремій механізованій бригаді, яка фактично всю свою техніку втратила, тому що вони були і в аеропорту, і в Пісках. Вони мають зараз нагальну потребу в техніці», – зазначив старший майстер львівського Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва Степан Сютрик.

Разом із ще одним УАЗом, який відновили студенти іншого навчального закладу, машину передадуть військовим вже 1 вересня під час святкової лінійки. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук