Студенти Львівської політехніки перевірятимуть свою англійську тестом Оксфордського університету

Вони зможуть безкоштовно отримати сертифікат міжнародного зразка

СуспільствоЮлія Лавришин, 22 лютого 20185520
Студенти Львівської політехніки перевірятимуть свою англійську тестом Оксфордського університету

Студенти, викладачі та аспіранти Львівської політехніки зможуть безкоштовно пройти онлайн-тест на знання англійської мови від Оксофорсдського університету та отримати міжнародний сертифікат на підтвердження своїх результатів. Як повідомили на сайті Міністерства освіти України, про це домовився ректор Львівської політехніки Юрій Бобало з представницею Oxford University Press у Східній Європі Анною Морріс.

Тест дозволить перевірити знання граматики, розуміння усного мовлення та письма на будь-якому етапі навчання студентів.

Крім того, викладачі вишу зможуть використати тест для підготовки міжнародного підтвердження наукових звань доцента та професора. Такий сертифікат буде корисним і для студентів та аспірантів, які хочуть навчатися чи стажуватися закордоном.

Довідка:

Oxford English Testing визначає рівень володіння англійською мовою за чотирма напрямами: читання, письмо, усна мова та сприйняття на слух. Загальні результати відображаються у таблиці, де вказується дата проведення тесту, витрачений на завдання час та загальний бал. Оцінка тесту відповідає загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти (CEFR).

Оксфордський університет – це перший університет на території Великобританії та один з найстаріших університетів світу. Історики сперечаються про рік його заснування, але достеменно відомо, що вже у 1096 році він існував. Університет складається із 38 коледжів, у яких навчається понад 20 тис. студентів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук