Студенти університету внутрішніх справ допомагають самотнім львів’янам під час карантину

Курсанти і студенти започаткували соціальний проект «Добро об’єднує»

Студенти університету внутрішніх справ допомагають самотнім львів’янам під час карантину
фото ЛьвДУВС
Волонтери відвідують літніх львів'ян

Курсанти і студенти Львівського державного університету внутрішніх справ допомагають малозабезпеченим сім’ям, самотнім і людям із обмеженими можливостями, які не можуть подбати про себе під час карантину, а також тим, хто перебуває на самоізоляції.

«Доброчинну ініціативу курсанти і студенти реалізовують разом із центром волонтерства «Корпорація добрих справ» та управлінням соціального захисту ЛМР. Вони створили базу волонтерів, які реагують на запити тих, хто потребує допомоги. До проекту долучилися студенти, а також працівники університету. Щодня вони відвідують львів’ян, які потребують допомоги, привозять їм продукти, засоби гігієни та ліки», – зазначено в повідомленні університету.

Фото ЛьвДУВС

«Долучившись до проекту, я вперше побачив, як багато навколо тих, про кого ніхто не піклується, кому вкрай необхідна турбота. Ми не лише допомагаємо людям, наша увага і допомога роблять їх щасливішими», – розповів волонтер проекту Владислав Барзенков, який долучився до такої ініціативи вперше.

Напередодні Великодня волонтери соціального проекту «Добро об’єднує» відвідають самотніх та потребуючих львів’ян зі святковими гостинцями. Усіх, хто бажає долучитися до доброчинності або потребує допомоги, можуть телефонувати на гарячу лінію університету за номером: 066 6546277.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук