Студентський мер Львова стала позаштатним радником Андрія Садового

Головні новини Львова 30.11Оленка Кук, 30 листопада 2015, 20:10 1807 0

Сьогодні, 30 листопада, у львівській Ратуші відбулась інавгурація студентського мера Львова Олени Голіян. Міський голова вручив своїй юній колезі посвідчення позаштатного радника. Це дає можливість безпосередньо співпрацювати з міською радою, аби вирішувати ті чи інші проблеми студентів.

«Міський голова керує містом, а радник дає поради. Якщо вона матиме цікаві поради, я, звичайно, братиму їх до уваги і даватиму їм активний поштовх», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Олена Голіян навчається на 5 курсі Львівського національного аграрного університету. Вступити саме до цього вишу студентці порадила мати. Економічну спеціальність дівчина вибрала ще в школі.

Активною громадською діяльністю Олена зайнялась в університеті ще на першому курсі. Тоді, розповідає, студенти мало сподівалися на підтримку університетської верхівки. Однак тепер все змінилось.

Зокрема, активно підтримує свою підопічну декан економічного факультету Ярослав Янишин: «Це унікальна людина, яка переживає за всіх студентів. Вона турбується, як студенти складають сесію, як відвідують заняття, де вони працюють, як їх сім`ї».

Завідувач кафедри фінансів і кредиту Ольга Шолудько додала: «Олена відмінниця, гордість нашого факультету і сподіваємось, що вона себе теж зарекомендує так само, як за роки навчання в нашому університеті».

Підтримують свого голову і самі студенти. За словами заступника голови студради аграрного університету Степана Зіньківа, Олена зробила для вишу дуже багато. «Вона підняла самоврядування на такий рівень, якого ще не було в нас в університеті», – зазначив він.

Тепер Олена збиратиме команду, з якою планує покращити працевлаштування студентів. Залучити їх до підвищення якості освіти через опитування та багато іншого, що покращуватиме життя студентства у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук