Створено ліки від раку, які не знищують імунну систему

СвітВолодимир Балита, 17 липня 201233002
Створено ліки від раку, які не знищують імунну систему
Ліки

Американські вчені створили унікальні ліки, здатні одночасно не тільки руйнувати ракові пухлини, а й активізувати імунну систему. Крихітні сфери під назвою наноліпогелі застряють в кровоносних судинах пухлини, щоб почати випускати в них ліки. У той же час ці сфери виділяють білок, що змушує власну захисну систему організму працювати більш ефективно.

Про це повідомляє Medikforum.ru.

Учені вже випробували наноліпогелі на мишах, які страждають від найбільш небезпечного різновиду раку шкіри злоякісної меланоми, яка встигла дати метастази в легені. З'ясувалося, що ліки суттєво уповільнюють ріст пухлин, одночасно збільшуючи можливість вижити серед гризунів.

Наноліпогелі здатні вирішити головну проблему при лікуванні раку. Пухлини виділяють в організм хворого речовини, які вводять в оману імунну систему. Ось чому практично ніколи не вдається нейтралізувати ракові клітини і одночасно підвищувати імунітет хворого. У новітніх ліків міститься два абсолютно різних типи молекул.

Перший - TGF-beta - здатний подолати захисний рубіж раку, а другий тип - сигнальна молекула інтерлейкіну - благотворно впливає на імунну систему. Нові ліки можуть стати досить ефективними в боротьбі з метастатичним раком.

Традиційно онкологічні хворі проходять через хіміотерапію і опромінення. Обидві методики лікування раку передбачають удар не тільки по злоякісним клітинам, але і по здоровим, через що імунітет пацієнта знижується. Це часто призводить до розвитку різного роду супутніх хвороб, загальної слабкості та виснаженості.

Додамо, що Україну включили до трійки лідерів за кількістю смертей від раку в Європі. Щороку в нашій країні діагностують близько 160 тис. нововиявлених злоякісних пухлин. 120-140 тис. їхніх жертв помирають. Згідно зі статистикою ВООЗ, щороку у світі помирає від раку близько 7,6 мільйона людей. Та вже у 2030 році ця цифра може сягнути 17 мільйонів. Майже три чверті смертей від ракових пухлин припадає на бідні країни. Україна розділяє першість з Угорщиною та Росією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • vvvv 18 липня 2012, 08:00

  Укрпатентом керує напівграмотний Юрій Петров без необхідної профільної освіти, - до смерті Укрпатенту залишилось не довго. Читайте на: http://bit.ly/OleNvH

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • mmm 17 липня 2012, 09:35

  Честно говоря, веры фарм препаратам нет. Рак и так не лечился ни химие, ни облучением. Ими полностью убивали иммунитет и раковой клетке нечем было питаться. Но нечем питаться и организму, поэтому человек все равно и умирал. Но врачи почему-то утверждают, что вылечили от рака. Абсурд!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук